Współzawodnictwo Sportowe Szkół Specjalnych

Dnia 6 grudnia 2016 roku o godzinie 9:30 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Żninie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Nożnej Halowej pod patronatem Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka. W zawodach wzięło udział 11 drużyn reprezentujących Szkoły Specjalne z całego województwa, w tym z: Kcyni, Inowrocławia, Chełmży, Torunia, Bydgoszczy, Bielic, Strzelna, Koronowa i Żnina. Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie pan Grzegorz Koziełek, który był gospodarzem wydarzenia, powitał przybyłych gości. Zwycięzcą turnieju okazał się Zespół Szkół im. M. Kotańskiego z Inowrocławia, II miejsce zajął Zespół Szkół Nr3 z Golubia-Dobrzynia, III miejsce zdobył Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka z Kcyni. Zespół Szkół Specjalnych ze Żnina zajął w turnieju 5 miejsce.  Puchary, dyplomy i nagrody wręczyli: pan Wicestarosta Andrzej Hłond, Kierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Żninie pan Henryk Ciesielczyk oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Żninie pan Andrzej Kurek.