Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 16 października 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody przeprowadził Powiatowy Organizator Sportu pan Stefan Fedejko. W zawodach uczestniczyły trzy szkoły ponadgimnazjalne: I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie. Na dystansie 10x800m dziewcząt I miejsce (z czasem 34.12.00 sek.) zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, II miejsce Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie (z czasem 35.18.00 sek.), III miejsce (z czasem 37.53.83 sek.) Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie. Wśród chłopców w rywalizacji na dystansie 10x1000m. zwyciężyło I Liceum Ogólnokształcące w Żninie (z czasem 31.12.00 sek.), II miejsce zajął Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie (z czasem 32.06.00 sek.) a III miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie (z czasem 34.12.00 sek.). Pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowało Starostwo Powiatowe w Żninie.