Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Drużynowych Przełajach Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 20 października 2016 roku w godzinach 9:00-12:00 nad Małym Jeziorem Żnińskim zostały rozegrane Drużynowe (Sztafety) Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Biegach Przełajowych dla Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, II miejsce Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, III miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie. Wśród chłopców natomiast I miejsce  zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, II miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gąsawie, III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie, IV miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie. Puchary oraz dyplomy dla zwycięzców wręczył Kierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Żninie Henryk Ciesielczyk.