INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 3 października 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody przeprowadził pan Stefan Fedejko, Powiatowy Organizator Sportu. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci 4 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żnińskiego z: I Liceum Ogólnokształcącego w Żninie, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie, Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąsawie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie. W kategorii indywidualnej dziewcząt, na dystansie 1500m, zwyciężyła Zofia Kanarkowska z I LO w Żninie z czasem 5,45,3 sek., a wśród chłopców, na dystansie 2000m, zwyciężył Michał Kuczyński z ZSP w Łabiszynie z czasem 6,09 sek. Zespołowo I miejsce wśród dziewcząt zajęło I LO w Żninie, II miejsce ZSN w Gąsawie i III miejsce ZSEH w Żninie. Z kolei wśród chłopców  I miejsce wywalczył ZSN w Gąsawie, II miejsce ZSP w Łabiszynie, III miejsce I LO w Żninie i IV miejsce ZSEH w Żninie. Pamiątkowe medale i dyplomy ufundowało Starostwo Powiatowe w Żninie.