Mistrzostwa Powiatu w Badmintona „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”

Dnia 4 grudnia br. w sali Zespołu Szkół w Barcinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w badmintonie dziewcząt i chłopców „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”, rocznik 2005-2006. Do rywalizacji wśród dziewcząt przystąpiły 2 szkoły: Zespół Szkół w Barcinie i Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie. Zwyciężyła SP 2 Żnin zajmując I miejsce, podczas gdy II miejsce przypadło ZS Barcin. Do rywalizacji wśród chłopców przystąpiły także 2 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie oraz Zespół Szkół w Barcinie. Zwycięzcą turnieju został ZS Barcin a SP1 Żnin zajęło honorowe II miejsce.  Zawody otworzył Maciej Drzewiecki Powiatowy Organizator Sportu Szkolnego. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie, które wręczył  Jacek Jordanowski nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Barcinie, który był także sędzią głównym zawodów.