Starostwo lepsze od żnińskiego ratusza...

Dnia 31 maja 2014 roku na boisku sportowym przy Zespole Publicznych Szkół nr 1 w Żninie rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy Starostwem Powiatowym w Żninie, a Urzędem Miejskim w Żninie. Prowadzenie dla zespołu powiatu uzyskał Marcin Nitka. Chwile póżniej wyrównującą bramkę dla żnińskiego ratusza zdobył Szymon Mrówczyński. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat remisowy (1:1). Po zmianie stron w bramkce Powiatu Żnińskiego zagrał Henryk Tokarz. W drugiej połowie zwycięską bramkę dla Starostwa Powiatowego w Żninie zdobył Piotr Białecki. Starostwo Powiatowe w Żninie po bardzo zaciętym spotkaniu pokonało w regulaminowym czasie gry Urząd Miejski w Żninie 2:1.

Po meczu postanowiono rozegrać rundę rzutów karnych. Dla Urzędu Miejskiego w Żninie bramki strzelali: Szymon Mrówczyński i Łukasz Milejczak. Strzał Marka Rospendy w fantastyczny sposób obronił bramkarz Henryk Tokarz. Natomiast dla Starostwa bramki zdobyli: Marcin Nitka i Piotr Białecki.

Na zakończenie drużyny stanęły do wspólnej fotografii. Puchar dla drużyny Starostwa Powiatowego w Żninie wręczył Lucjan Adamus - Przewodniczący Rady Miejskiej w Żninie, a dla zespołu Urzędu Miejskiego w Żninie Zbigniew Jaszczuk - Starosta Żniński.

Dodatkowo dnia 2 czerwca 2014 roku Starosta Żniński pogratulował zwycięskiej drużynie dobrego wyniku oraz wręczył pamiątkowe albumy.