Zakończono Grand Prix Pałuk 2023

Dnia 10 września 2023 r. na stadionie miejskim w Barcinie, podczas Miodowego Festiwalu Biegowego, zakończono cykl imprez biegowych GRAND PRIX PAŁUK. Inicjatywa Starostwa Powiatowego w Żninie wsparta przez Bank Spółdzielczy Pałuki w Żninie obejmuje cykl sześciu imprez biegowych, które odbywają się na terenie sześciu gmin powiatu żnińskiego. Od kwietnia do września biegacze rywalizowali w zawodach na dystansach 5 i 10 km.

Tegoroczny cykl Grand Prix Pałuk wygrał Zbigniew Kledzik oraz Anastazja Głowska. Drużynowo pierwsze miejsce wywalczył zespół Pałuki Running Team, a w klasyfikacji rodzinnej na najwyższym stopniu podium stanęła rodzina Państwa Grzechowiaków ze Żnina.