Leszek Staniszewski Mistrzostwach Polski w windsurfingu

Leszek Staniszewski z Windsurfing Team Żnin na rozegranych w dniach 12-14.08.2012 r. Mistrzostwach Polski Juniorów i Mastersów w Formuła Windsurfing i Slalom ,które odbyły się w miejscowości Chałupy na półwyspie Helskim, wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii Grand Masters w konkurencji slalom. Doskonale spisał się Andrzej Wrembel  także reprezentujący  WTŻ Żnin  w konkurencji formuła windsurfing, w której zdobył srebrny medal .W zawodach startowało 20 zawodników z Polski , Niemiec i Rosji. Bardzo dobrze spisał  się nasz obecnie najlepszy junior Bartosz Staniszewski ze Żnina, który zajął VI miejsce w konkurencji slalom. W tej kategorii  wiekowej startowało 27 zawodników z terenu całego kraju.

Wiatr sprzyjał zawodnikom - wiał z siłą od 4bf  do 6 bf .

Dzięki dużemu zaangażowaniu  zarządu WTŻ Żnin  już w dniach 21-23.09.2012 r. do Żnina zjadą najlepsi zawodnicy na FINAŁ PUCHARU POLSKI w Formuła Windsurfing oraz Slalom. Regaty  odbywać się będą pod nazwą „PUCHAR ŻNINA 2012”. Już dziś wszystkich zapraszamy!