Młodzież rywalizowała w trójboju lekkoatletycznym

Dnia 26 maja 2023 r. na stadionie Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w trójboju lekkoatletycznym. W kategorii chłopców I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie, a drugie ze Szkoły Podstawowej w Januszkowie. Natomiast w rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Barcinie. Tuż za nimi uplasowały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Janowcu Wlkp. (II miejsce) i Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie (III miejsce). Podsumowania zawodów dokonał Powiatowy Organizator Sportu Szkolnego Maciej Drzewiecki. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów oraz prezesowi BOSiR panu Krzysztofowi Wolskiemu za udostępnienie obiektu.